ارمغان بی بی صنوبر

خرید میوه خشک

در مورد ارمغان بی بی صنوبر

در تولید میوه خشک، انواع مغزهای خوراکی، عرقیات و …، کیفیت بسیار اهمیت دارد. بنابراین بسیاری از محققین تصمیم گرفتند در تولید محصولات خود مانند میوه خشک از روش های نوین و علمی استفاده کنند. در نتیجه عده ای از محققین دانشگاهی تصمیم گرفتند تا تحقیقات خود در زمینه پس از برداشت وتولید میوه خشک را در صنعت بکار برند. بر این اساس شرکت تولیدی ارمغان بی بی صنوبر با هدف کاربرد تحقیقات خویش برای بالا بردن کیفیت محصول خود به جامعه دور هم جمع شده اند.

About Armaghan BiBi Sanobar Company

The quality of dried fruits, kernels, aromatic waters, and other herbal products is very important. So, Some researchers decided to produce products following novel and scientific methods. After a lot of researches on post-harvest technology, we ask to apply our knowledge in the industry. We design and manufacture some processing machines that keep or improve appearance, smell, microbial control, vitamin content, etc. Also, Armaghan Bibi Sanobar production company comprises university people who have gathered together to apply their research to improve the quality and health of their products (dried fruits and nuts).

چرا میوه خشک

میوه خشک در شرایطی بهترین جایگزین برای میوه تازه هست. با توجه به اینکه در میوه خشک آب محصول گرفته شده، در نتیجه حجم نگهداری کم شده و احتمال رشد کپک ها و قارچ ها کاهش پیدا کرده است. بنابراین با توجه به خوش خوراک بودن میوه خشک و افزایش مقدار فیبر، بهترین گزینه برای تنقلات کودکان می باشد. از موارد دیگر می توان به این اشاره داشن که بارها شده بر اثر فعالیت روزانه و فرصت نداشتن برای خوردن خوراکی های مختلف، قند خون بدنمان کاهش پیدا کرده، و آن زمان خوردن خوراکی که نیاز ما را رفع کند و دردسری مانند کثیفی دست یا ریختن در محیط نداشته باشد به کمک ما می آید. بنابراین میوه خشک تمام شرایط گفته شده را داشته و در عین سلامتی محصول می تواند انرژی لازم را به ما بر گرداند.

     از سوی دیگر، در بسیاری موارد کاربرد میوه خشک موقعی بوده است که فصل میوه مورد نظر ما تمام شده است و دسترسی به میوه تازه امکان پذیر نمی باشد. بلاخره شاید برای شما سوال پیش آید که بین میوه های خشک شده تولید کنندگان مختلف چه فرقی وجود دارد؟ معیار مناسب برای خرید میوه خشک چیست؟

    برای پاسخ به سوالات زیر چند نکته لازم به ذکر است. کیفیت میوه انتخابی برای عملیات خشک کردن بسیار اهمیت دارد. بسیاری معتقدند که میوه های درجه دو و سه را برای خشک کردند انتخاب کنند، ولی میوه درجه یک انتخابی بطور قطع بهتر بوده و کیفیت محصول خشک شده را افزایش می دهد. نکته بعدی خیلی ها برای جلوگیری از تغییر رنگ میوه بعد از اسلایس شدن و همچنین افزایش عمر نگهداری محصولات در انبار، از مواد شیمیایی استفاده می کنند. در نتیجه که این موارد به طور قطع از سلامت میوه خشک می کاهد.

فواید و توضیحات میوه های خشک

برخی مقالات مرتبط از تیم ارمغان بی بی صنوبر برای تولید میوه خشک و فرآوری مواد غذایی: